tento víkend hrajeme:
Pátek
Pardubice (PA) DOLI klub
Sobota
nehrajeme
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, frontmen Dan.

Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
8.5.2022.
V pátek jsme hráli v Pardubicích, v multižánrovém DOLI klubu. Vše se opakovalo jako v lednu, jen těch lidí bylo o polovinu míň a bubny nebyly eletrické, ale opravdické. Lidi se chytli hned od začátku, ale ta výdrž už není co bývala, po půlnoci už většina odpadla, a tak jsme finále stanovili na půl druhou s posledními vytrvalci.

V sobotu jsme nehráli.

18.4.2022.
V pátek jsme hráli v Heřmanově Městci. Po dvou covidových letech bez pomlázkových zábav vyšla letošní, s pořadovývm číslem 48, na pátek do heřmanoměstecké sokolovny. Klasická neděle, kdy o půlnoci začíná šukačka, to sice není, ale při covidovém úpadku pořadatelů těchto vyhlášených nedělí alespoň nešukačková pomlázková. Návštěva byla velice pěkná a skvěle se bavící. Soubor hrál v dobré pohodě a obohatil publikum novými jevištními kousky, z nichž některé byly vyhrabány z archívu a bavily i rodiče zdejších návštěvníků. Skvělou akci jsme zakončili ve dvě.

V sobotu jsme nehráli.

7.8.2019
Mogul na TV Leknín Heřmanův Městec.
Na zábavě v Heřmanově Městci 26.7.2019 nás streamnul štáb TV Leknín a takto to dopadlo.


7.6.2018
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy






logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice) a CR (Heřmanův Městec, Hlinsko). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU