tento víkend hrajeme:
Pátek
nehrajeme
Sobota
nehrajeme
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, frontmen Dan.

Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
17.9.2022.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Pardubicích, v restauraci Rosignano. Po covidové pauze, kdy jsme vynechali roky 2020 a 2021, jsme se vrátili opět do Rosignana, kde jsme hráli 2x v roce 2019. Restaurace funguje skvěle a skvěle byla připravena i na živou muziku. Místa k sezení na místenky byla vyprodána a hodně se sešlo i na stání. Soubor hrál po měsíci, kdy si všichni z kapely odbyli covid, záda a podobné neduhy, s chutí a taneční prostor byl v tempu hned od začátku. Ač byl parket hodně plný, do kapely se padalo minimálně. Vynikající akci jsme zakončili o půlnoci, což byla novinka, neb na obou minulých akcích se hrálo do jedenácti.

16.8.2022.
Není všem trablům konec a jak jsme se tomu dva roky úspěšně vyhýbali, covid nás dostihl tento týden. Polovina kapely (3x Černík) je out. Jestli pořadatelé seženou nějakou náhradu, nevíme. My jsme se ze zdravotních důvodů odhlásili.

14.8.2022.
V pátek jsme hráli v Habrech. Naše druhá letní akce v Habrech byla tentokrát bez Beatles, a tím i s polovinou účastníků. Jinak vše ostatní na 1*: pořadatelé, počasí, a divoké poblikum. Pěknou akci jsme zakončili ve dvě.

V sobotu jsme nehráli.

29.7.2022.
Dnes nehrajeme! Kytarista Martin má zánět v rameni a s tím se hrát prostě nedá. Do poslední chvíle jsme čekali, jestli to půjde, ale nepůjde to. Festival normálně bude, ale bez nás. Tak až v srpnu v Habrech a Kameničkách.

17.7.2022.
V pátek jsme hráli v Mikulovicích. Mikulovice se vyvedly velmi. Všechno bylo na jedničku: počasí, pořadatelé, rozjetí bigbíťáci, kapela, a hlavně žádný incident. Prostě tak vynikající akce, že jsme deset minut přetáhli.

V sobotu jsme hráli v Sedletíně. Sedletín se vyvevedl rovněž se stejnými parametry jako Mikulovice, jen těch lidí bylo mnohem více, ačkoli se pořadatelé návštěvnosti obávali, neb bylo v okolí mnoholi tancovaček. Zase super, ale přetáhli jsme jen o pět minut.

10.7.2022.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Kunvaldu. Na ústeckoorlicku jsme toho odehráli nemálo, ale do vísky Kunvald jsme zavítali poprvé. Bylo to na akci Kunvaldská lávka aneb trakařem napříč koupalištěm, která probíhala již od odpoledních hodin, takže v době našeho přijezdu byla většina zúčasněných správně načatá. První zádrhel se objevil po zvukovce. Než jsme vzali kostým, vysypala se elektrika. Motorový kabel připravený pořadateli nebyl úplně podle normy a zvukařovi nadělal nějaké zářezy na účtu a programu hodinové zpoždění. Pak už vše šlapalo jak mělo, publikum, a hlavně děti, ve varu, a kapela bez varu, protože jevištní nákladní automobil z pérovny Kunvald svým dokonalým odpružením jakýkoliv pohyb ve varu naprosto vylučoval. Druhý zádrhel se objevil ve třetí sérii. Začalo pršet. Zpočátku mírně, ale pak se to překlopilo v solidní slejvák, a tak jsme akci po dohodě s pořadateli v 0:15 ukončili.

7.8.2019
Mogul na TV Leknín Heřmanův Městec.
Na zábavě v Heřmanově Městci 26.7.2019 nás streamnul štáb TV Leknín a takto to dopadlo.


7.6.2018
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy


logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice) a CR (Heřmanův Městec, Hlinsko). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU