tento víkend hrajeme:
Pátek 25.9.
nehrajeme
Sobota 26.9.
Starý Máteřov (PA) venku za hospodou zrušeno - Covid
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, bubeník Dan.
Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
23.9.
Sobotní akce ve Starém Máteřově je pro Mogul zrušena. Vyplývá to z posledních nařízení ministerstva zdravotnictví o zavíračce ve 22:00. To jsme měli tak začínat po Ortelu. Ortel zatím platí se začátkem ve 20:00.

20.9.
Tento víkend jsme nehráli. A vypadá to, že už ani moc nebudeme. Zatím poslední tutovka je v venkovní Starý Máteřov s Ortelem za 390Kč (stránky Ortelu). Všechno ostatní je zahaleno rouškou koronaviru. Situace o počtu možných návštěvníků na vnitřních akcích se dynamicky mění s denním nárůstem pozitivních a nikdo neví, kde se to zastaví. Zatím je to podle počtu židlí na sále a to už úplně stačí, aby to pořadatelé skrečovali, protože je to většinou ekonomicky out. O plném parketu tančících s rouškami v úsměvu ani nemluvě. Tam se nějak vytrácí smysl zábavy od slova bavit se, o seznamování bez ksichtu už vůbec.

13.9.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Kameničkách. V září jsme ještě v této vyhlášené mrazové kotlině nehráli, ale babí léto s tropickými teplotami tuto pověst narušilo. Bylo velmi příjemně a noční teplota nevybočila, jen ta tma byla o hodinu dříve. A o hodinu dříve přišli také návštěvníci, kterých bylo velmi. Pořadatelé to hodnotili jako nejhojněší akci za léto. Soubor hrál jako ve správném finále léta, ale možná i roku, protože Covidová čísla pomalu stoupají řešení v podobě dalších shromažďovacích omezení jsou za dveřmi. Vynikající akci jsme zakončili dvacet minut po druhé.

7.9.
Akce 19.9. Rosignano je ze strany kapely zrušena z důvodů čistě soukromých. Hospoda Rosignano nic neruší a shání náhradní kapelu. Stejně tak následující akce 26.9. ve Starém Máteřově je beze změn.

7.8.2019
Mogul na TV Leknín Heřmanův Městec.
Na zábavě v Heřmanově Městci 26.7.2019 nás streamnul štáb TV Leknín a takto to dopadlo.

18.4.2019
Všem mogulákům, kteří v mogulkrámku nenašli ošacení podle svých parametrů, se na vědomost dává, že nabídka se zkompletovala. Trička černá a bílá s oboustranným tiskem ve velikostech XXL, XL, L, M, a S, mikiny ve všech velikostech a hromada dámských kalhotek v sedmi barvách a pružností od XS do 5XL. Móc pěkný, móc suší, to se roztáhne, to se srazí.

7.6.2018
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy
logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice) a CR (Heřmanův Městec, Hlinsko). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU