tento víkend hrajeme:
Pátek
nehrajeme
Sobota
nehrajeme
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, frontmen Dan.

Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
28.4.2024
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Dolné Krupé. Naše druhá audience na zámku v Dolní Krupé měla téměř totožné parametry: super pořadatelé, plný sál, nekonečné schodiště a nepatrné rozdíly, že při závěrečném stěhování nebyly schody pod vodou. Soubor hrál vesele a přilákal první nedočkavce hned vzápětí. Novinkou byly brýle u kláves. Už na těch displejích nepřečtu ani předložky a splývají mi černé a bílé. Skvělou tancovačku jsme zakončili ve dvě se skupinou posledních vytrvalců.

17.3.2024
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli na soukromé akci v obci Kámen na havlíčkobrodsku. Jak už to tak na soukromých akcích bývá, servis pro kapelu byl špičkový. Formát byl stejný jako zábava, jen si pořadatel nadiktoval speciální playlist. Soubor hrál v oslabení, neb kytaristu Honzu skolila tvrdá chřipka, barva kašle neznámá.

11.2.2024
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Pardubicích v restauraci Rosignano. Do této sídlištní restaurace jsme zavítali po dvou letech, neb zdejší dramaturgie kapely střídá, aby se dostalo na každého. Navštěva byla skvělá, ubylo sice štamgastů, ale zase přibylo hodně nových tváří. Soubor hrál trochu nově. Při výměně zpěváků došlo k remixu repertoáru a tak se nově dostaly na playlist věci: Istanbul, Chraň svou lásku, Notorik, Já tě chci, Ptáky ráda má a Máme pivo. Podle reakcí publika dobrá volba. Vynikající tancovačku jsme zakončili v místní sobotní zavíračku 23:30.

Fotoaparát po pěti obrázcích Jpg se jal uložit daších 427 ve formátu Nef, což je nějaký interní formát Nikonu, takže fotky budou až. Převodník mám ale za hodinu to udělalo tak stovku.

7.8.2019
Mogul na TV Leknín Heřmanův Městec.
Na zábavě v Heřmanově Městci 26.7.2019 nás streamnul štáb TV Leknín a takto to dopadlo.


7.6.2018
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy
logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice) a CR (Heřmanův Městec, Hlinsko). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU