tento víkend hrajeme:
Pátek
nehrajeme
Sobota
Břehy (PA)
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, frontmen Dan.

Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
V pátek jsme hráli v Pardubicích v ABC klubu. Další sál v Pardubicích, kde jsme ještě nespláchli WC v šatně, byl ABC klub. Je to jeden z nejlepších sálů ve městě s prostorným jevištěm, zázemím pro kapely, vedlejšímí prostory a klubovým výčepem s pohodlnými válendami. Tentokrát pořadatelé namíchali společnou akci Mogul-Stresor, která byla díky aktivitě bubeníka Stresoru okořeněná o bubenickou galaparádu na tři soupravy. Formát byl na střídačku, začínali jsme my, po třičtvrtěhodině s malou pauzou střídal Stresor, a tak to šlo až do konce, místy proloženo trojbubny. Návštěva byla slušná a parket byl obsazen rovnoměrně na obě kapely. Skvělou akci jsme zakončili o půl druhé, Stresor o půl hodiny později.

V sobotu jsme nehráli.

7.8.2019
Mogul na TV Leknín Heřmanův Městec.
Na zábavě v Heřmanově Městci 26.7.2019 nás streamnul štáb TV Leknín a takto to dopadlo.


7.6.2018
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy
logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice) a CR (Heřmanův Městec, Hlinsko). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU