tento víkend hrajeme
Pátek 26.7.
Heřmanův Městec (CR) hřiště
Sobota 27.7.
nehrajeme
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, bubeník Dan.
Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
21.7.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Hrochově Týnci. Po loňské premiéře v tomto pěkném městském areálu jsme úspěšně přidali druhé kolo. Po propršeném minulém víkendu bylo počasí na jedničku, či spíše na nulu, protože bylo vedro na padnutí a to celou noc, takže nejvíce akční byl hmyz všeho druhu, který vlezl všude, kde viděl nějaké světélko. I do nosu na fosforky. Navštěva byla trochu ucouraná, leč vytrvalá a vzhledem k tomu, že zde panuje normativ na parket až o půl jedenácté, vlastně včasná. Na taneční beton se vysypali o půl jedenácté. Soubor hrál uvařeně a zpoceně. Kytarista Martin pořídil nový kus nábytku, takovou placku, přes kterou prohání kytáru, a první použití bylo velice pozitivní. Vynikající akci jsme zakončili ve dvě. To už se zčerstva zvedal vítr, leč bouřka s nepřehlédnutelnými efekty nás naštěstí minula.

14.7.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme nehráli v Sedletíně. Pořadatel akci v 15:00 zrušil z důvodu nejistého počasí. Kapela se sjížděla na akci z celé Evropy: Řecka, Itálie, Rakouska a ze Seče, někteří i dovolenou zkrátili, a nic. Tak v sobotu v Hrochově Týnci. Už má být zase léto.

18.4.
Všem mogulákům, kteří v mogulkrámku nenašli ošacení podle svých parametrů, se na vědomost dává, že nabídka se zkompletovala. Trička černá a bílá s oboustranným tiskem ve velikostech XXL, XL, L, M, a S, mikiny ve všech velikostech a hromada dámských kalhotek v sedmi barvách a pružností od XS do 5XL. Móc pěkný, móc suší, to se roztáhne, to se srazí.

7.6.
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy
logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice, Pardubice) a CR (Seč, Slavkovice, Heřmanův Městec). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU