tento víkend hrajeme
Pátek 21.9.
nehrajeme
Sobota 22.9.
nehrajeme
Mogul na Facebooku Kdo musí být nutně IN, pro toho tu máme sociální záchytnou síť, kterou obsluhuje nejmladší člen souboru, bubeník Dan.
Kapelní občasník MogulNews
Každej víkend ...
19.9.
Místo Bylan 20.10. se akce přesunuje: Dolní Bezděkov (CR). Je to mezi Chrudimí a Hrochovým Týncem, kousek bokem.

18.9.
Pro příznivce z Přeloučska se nám objevila nová akce - 13.10.2018 Břehy.

16.9.
Tento víkend jsme nehráli. V Bylanech byla provedena rekonstrukce sálu a stoupla cena, což je ten správný důvod konce. Výroční akce kapely 27.12. se vrací po jedenácti letech na původní místo činu - Úhřetice.

13.9.
Bylany asi skončily definitivně, nebo alespoň na čas. Nové komunální volby za tři týdny v nemálo místech vymění rozhodující faktory (nejchytřejší hlavy, kterým jsou tancovačky šuma-fuk) a bude akcí zase méně. Naše akce 20.10. v Bylanech nebude, ale pořadatel Láďa hledá nový sál, kde by se dalo v bylanských kolejích pokračovat.

9.9.
Tento víkend jsme nehráli.

2.9.
Tento víkend jsme nehráli.

26.8.
Tento víkend jsme nehráli.

19.8.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Sedletíně. Letošní teplé léto se dostalo i do Sedletína na vysočinu, kde jsme v druhé půlce srpna zpravidla vyhrabávali zimní doplňky, pokud jsme rovnou nezmokli. Tentokrát bylo léto i v noci. Návštěva byla skvělá, pomalu se trousící, ale vytrvalá. Soubor hrál první sérii poslechově a postupný rozjezd začal vzápětí. Vynikající tancovačku jsme zakončili ve dvě.

7.6.
Mogul v televizi na ČT1 6.6.2018
Na ČT1 v pořadu Zlatá mládež 2 ve čtvrtém díle se opravdu objevila naše kapela. Je to v čase 23:45 - 26:26, a kapela se tam mihne víc než na 2 vteřiny.


Minulé víkendy
logo

Bigbítu zdar !

Mogul-rock je tancovačková bigbítová kapela z okresu Pardubice, i když jednotliví členové jsou rozptýleni po kraji Pardubickém ve dvou okresech PA (Lázně Bohdaneč, Jeníkovice, Pardubice) a CR (Seč, Slavkovice, Heřmanův Městec). Akční rádius kapely zasahuje převážně v okresy Pardubice, Chrudim a Havlíčkův Brod.

Hlavní důraz klade soubor na pódiovou prezentaci, tj. bezchybně zahrané skladby (v rámci pohybu), pohyb po jevišti, a kontakt s publikem podpořený solidním zvukem a důrazným světelným parkem, s cílem pobavit návštěvníky, ale také sebe. Soubor spolupracuje se stálým smluvním zvukařem. Z tohoto důvodu kapela preferuje samostatná vystoupení, kterým dává přednost před různými festivaly a podobnými akcemi, i když se jim nevyhýbá.

MOTTO: Je pravda, že komu jde o poslech kvalitní hudby, tak nejlevnější varianta je z youtubu přes kvalitní zařízení. Ušetříte vstupné, příp. jízdné, útratu za předražené občerstvení, ušetříte si opilost, zranění, nevyspání, napadení...Kdo však hledá něco jiného než hudební zážitek, to jest řev, hluk, zakouřeno, polití pivem, napadení opilcem, souložení, společenský styk, ten ať jezdí na akce. Převzato ze serveru Brutus.


Novinky v MOGULU