Každej víkend ... ... 2018 - čtvrtá čtvrtka7.10.
Tento víkend jsme nehráli.

9.10.
Akce 20.10. Dolní Bezděkov zrušena pořadatelem bez náhrady.

14.10.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli ve Břehách. Po roce jsme se opět objevili v naší pravidelné zastávce, příjemné hospůdce ve Břehách. Tentokrát jsme nabídli prostor kapele Buď fit, která je složena z žáků Lidové školy umění v Přelouči. S panem učitelem jsme v této škole před padesáti lety začínali na harmoniku, neboli akordeon. Kapela byla velmi početná a velmi překvapila provedením asi osmi kusů. Na současné tancovačkové scéně by se rozhodně neztratila. Na parket sice nikoho nepřilákala, ale s každým kusem byla odměněna silným potleskem nejen doprovázejících rodičů, ale i prvních návštěvníků, kteří ze zvědavosti přišli včas. Návštěva tentokrát nebyla nijak ohromující, mnoho stálých břežských účastníků tentokrát chybělo, ale zábava se rozjela hned od začátku, pro některé silným náporem. A pro některé silným náporem také končila, protože návštevníci nezvykle předčasně odpadali. Do závěrečné čtvrt na dvě vydrželo jen silné jádro.

21.10.
Tento víkend jsme nehráli.

28.10.
Tento víkend jsme nehráli.

31.10.
Komunální volby mají další oběť. Sál v Úhřeticích za přispění nového starosty podražil na trojnásobek, o dalších podmínkách ani nemluvě, a tak se hledá náhrada. Termín 27.12. bude, ale už to nebude mít to kouzlo, na které se hodně lidí těšilo, kapelu nevyjímaje.

zpět

4.11.
Tento víkend jsme nehráli.

11.11.
V pátek jsme nehráli.

V sobotu jsme hráli v Kostěnicích. Po roce na stejném místě a opět vše na jedničku. Prostředí, pořadatelé, skvěle se bavící návštěvníci a veselá kapela. Jedinou kaňkou na kráse byla seniorská sestava ve výčepu. Hbitost nebyla jejich předností. Vynikající akci jsme zakončili ve dvě.

18.11.
Tento víkend jsme nehráli.

25.11.
V pátek jsme hráli v Opočínku. Kateřinská zábava navázala na jarní narozeninovou párty ve stejném stylu, obsazení a náladě. Příjemné vylepšení od pořadatelů bylo prostorné jeviště, které zde minule nebylo. Soubor hrál v pohodě a s druhým kusem vytáhl na parket první dusající. Do repertoáru se vratily dvě staronové věci: Seš blbej a Vlastní svět. Skvělou oslavu Kateřin jsme zakončili ve dvě.

V sobotu jsme nehráli.

zpět

2.12.
Tento víkend jsme nehráli.

zpět